گرافی های خارج دهانی

گرافیهای خارج دهانی

گرافی لترال و PA سفالومتری

 

گرافی لترال سفالومتری که بیشتر توسط متخصصین محترم ارتودنسی درخواست میشود؛ یک تصویر نیم رخ از استخوانهای صورت در حالت استاندارد ارائه میکند.

 در این گرافی بزرگ نمایی 100 درصد است و حالت دندانهای بیمار در موقعیت بسته قرار دارد. سر بیمار صاف تنظیم میشود و دو گیره داخل گوشهای بیمار قرار میگیرد. (گرافی PA Cephalometry هم همین شرایط زا دارد با این تفاوت که تصویر بصورت تمام رخ ثبت میشود)

 کاربردهای این گرافی جهت درمانهای ارتودنسی بسیار وسیع و مفید است. این گرافی ها توسط دندانپزشک یا متخصص بررسی میشود و از نتیجه ی این بررسی ها، درمان درست برای بیمار انتخاب میشود.

 یکی از خدماتی که مرکز رادیولوژی دکتر حسینی زارچ انجام میدهد، آنالیز تصاویر سفالومتری است. مرکز با کمک نرم افزارهای قدرتمند و استفاده از روشهای آنالیز معروف؛ اطلاعات مورد نیاز پزشک محترم را فراهم میکند. اطلاعات بیشتر در این مورد را در صفحه آنالیز سفالومتری بخوانید.

 در مرکز رادیولوژی دکتر حسینی زارچ، تصاویر سفالومتری با روشهای CR و DR قابل انجام است.(تفاوتهای DRو CR) همچنین تکنولوژی های One Shot و Scanning برای تهیه تصاویر سفالومتری در دسترس است.

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، عضو شوید:

تماس با ما

 شماره تماس: 4-05138418001

  ایمیل: Support[at]omr-center.com

جهت اطلاع از ساعات فعالیت مرکز کلیک کنید.

 

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید...
محل قرارگیری: صفحه ی اصلی خدمات مرکز گرافیهای خارج دهانی گرافی لترال و PA سفالومتری